Kişisel tasarımların gerçeğe dönüştüğü kapılar…

Döner kapılar kuşkusuz portföyümüzün en önemli parçalarıdır. Bu sadece gösterişli boyutları nedeniyle değil, aynı zamanda dikkat çekici biçimde; mimarların kişisel tasarımlarına, yorumlarına ve kapsamlı değişikliklerine izin vermesiyle de ilgilidir

Uygulamalar

Toz, gürültü ve sıcaklık dalgalanmaları ortadan kaldırılmak istenildiğinde döner kapılar birinci seçenektir. Döner kapılar hava akımı engellemekte çok etkilidir, iki rüzgarlık kapısı dahi bu görevi tam olarak sağlayamaz. Bazı uygulamalarda döner kapılar ısıtma ya da soğutma kayıplarını etkileyici bir şekilde düşürebilir.

Çeşitlilik

Döner kapılar hemen hemen her zaman özeldir. Genellikle diğer otomatik kapı sistemlerine kıyasla mimari tasarım ve planlama sürecine çok daha erken entegre edilmesi gerçeği bunu kanıtlamaktadır. Sadece estetik açıdan değil, aynı zamanda geniş malzeme, kaplama ve opsiyon seçenekleri yüzünden de gecikmelere yol açması olasıdır. Döner kapılarımız sizin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak; 2, 3 ya da 4 kanatlı olarak üretilebilirler. Çok çeşitli seçeneklere açıktırlar; zemin altında mekanizma, iç-dış gece kapıları, vitrin seçenekleri hepsi tasarımın ayrılmaz birer parçasıdır. Tüm sistemlerimizde kullandığımız BDE-D dijital fonksiyon ve programlama seçicimiz döner kapılarda da kullanım kolaylığını arttırır. Güvenliği en üst düzeyde sağlamak adına yeni nesil kontrol ünitemiz; tehlikeli durumları tespit etmek için bir kaç koordine sensor kullanır ve acil durumlarda kapıyı durdurarak güvenliği sağlar.

BROŞÜR

Döner kapılarla ilgili doküman indirmek için tıklayınız

İNDİR

7/24 Servis

216 312 13 50

Safa Mahallesi Atatürk Caddesi Numara: 381/B Sancaktepe/İstanbul – TÜRKİYE

 • KULLANIM ALANLARI

  → Restoran ve oteller

  → Yönetim ve ofis binaları

 • AVANTAJLARI

  →Toz, gürültü ve sıcaklık dalgalanmaları ortadan kaldırır.

  →Hava akımını engelleyerek ısı tasarrufu sağlar.

 • TASARIM

  → İki, üç ya da dört kanat seçeneği
  → 600 mm’den 7 000 mm’ye standart üretim
  → Alüminyum, prinç, paslanmaz çelik ya da tamamen camdan üretim.
  → Bütün RAL ve eloksal renkleri
  → Standart kanopi ya da zemin altında mekanizma
  → Kanatta ya da merkezde dönebilen vitrin
  → Gece kapısı (iç ve/veya dış)
  → Entegre ya da bağımsız hava perdesi

Ürün Görselleri