Otopark sistemleri içerisinde en çok tercih edilen ürünler olarak karşımıza çıkan kollu bariyer sunduğu kolaylıklar sayesinde araç giriş çıkışları konusunda çok daha yüksek güvenlik önlemleri alabilmeniz mümkün olacaktır.

Araçların fark edilmeden otoparklarınızdan ya da bahçelerinizden içeri girmesini önleyebilmek amacıyla kullanabileceğiniz bu bariyerler sayesinde özellikle araç giriş çıkışlarının yoğun olduğu yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Uzun ömürlü bir kullanım olanağı da sunan kollu bariyer modellerinin dış hava koşullarına karşı korunaklı bir yapıya sahip olması ve paslanmaz çelik kullanılarak oluşturulmuş bir dış kabine sahip olması büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir yapıya sahip olan bu bariyerlerin kurulumu sırasında da uzun ve zahmetli çalışmalar yapmaya gerek bulunmamaktadır. Böylelikle dilediğiniz zaman rahatlıkla kurulum işlemlerini gerçekleştirebilmeniz ya da nakliyesini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Binalarınızın dış güvenliğini sağlama konusunda en önemli yardımcınız olacak özelliklere sahip olan kollu bariyer sistemleri sayesinde güvenlik seviyenizin artmasını sağlamanız çok daha kolay olacaktır.

7/24 Servis

0 216 312 13 50

0 531 223 50 60

0 544 852 80 81

satis@kavialuminyum.com

Safa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 381/B Sancaktepe/İstanbul – TÜRKİYE

 • KULLANIM ALANLARI

  • Daha çok şirket girişlerinde,
  • Banka girişlerinde,
  • Hastane girişlerinde,
  • Otoparklarda,
  • Kontrol noktalarında
  • Site girişlerinde
 • ÖZELLİKLER

  Uzaktan kumanda, plaka okuyucu sistemler ya da kartlı geçiş sistemleri ile birlikte rahatlıkla kullanılabilen kollu bariyerlerin güvenli bir geçiş imkânı sağlıyor olması sayesinde izinsiz araç girişlerinden tamamen kurtulabilmeniz mümkün olacaktır. Kontrollü araç geçişi sağlanmak istenen her yerde rahatlıkla kullanılabilmesi mümkün olan bu bariyerlerin özellikle yoğun araç geçişinin olduğu yerlerde daha hızlı bir geçiş akışı oluşturma konusunda da oldukça faydalı olduğunu görebilirsiniz.

 • VARYASYONLAR

  OGS ve HGS gibi geçiş sistemleriyle benzer niteliklerde çalışma olanakları bulunan kollu bariyerlerde araçların geçmesi için kol 90 derecelik açı ile yukarı kalkarken araç geçtikten sonra tekrar kolun aşağı indiğini görebilirsiniz. Araçlar geçmeden aşağı inmeyecek şekilde tasarlanmış olan bu sistemlerde can ve mal güvenliğinin sağlanabilmesi için gerekli önlemlerin alındığını görebilirsiniz. Bu sayede bir engelle karşılaşıldığında kol hareketinin durduğunu görebilmek mümkün olacaktır.

Ürün Görselleri

Diğer Endüstriyel Ürünler için Tıklayın