Fabrika ve depo girişleri..

Avrupa standartlarına sahip %100 ithal bir ürün olan seksiyonel kapı modellerimiz; fabrika ve depo kapılarında oldukça kullanışlıdır. Seksiyonel kapılar konforlu özelliğine sahip olmanın yanında dayanıklı ve uzun ömürlüdürler.

Seksiyonel kapı kullanımı ile alanınızda ısı ve enerjiden tasarruf edersiniz. Seksiyonel kapılar için kullandığımız paneller 42 mm kalınlığında olup; 0,5 mm galvaniz çelik/yoğunlaştırılmış poliüretan dolgudan üretilip standart, yüksek, dikey ve giyotin yataklama seçenekleriyle mimarinize en uygun ürünü istediğiniz RAL renginde uygulayabilme seçeneğini sunuyoruz.

Seksiyonel kapılarımız her türlü hava tahribatına uygun olarak üretilmiştir. Seksiyonel kapılarımızın rüzgar direnci 95 kg/m2 ‘dir. Paneller arası, kapı alt, üst ve yanlarda sızdırmazlık fitilleri mevcuttur. Ürünlerimizde kullanılan her bir motor ve kontrol ünitesi sektörde kalitesiyle kendisini kanıtlamış markalardır.

7/24 Servis

0 216 312 13 50

0 531 223 50 60

0 544 852 80 81

satis@kavialuminyum.com

Safa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 381/B Sancaktepe/İstanbul – TÜRKİYE

Panel Çeşitleri

Camlı alüminyum panel

Alüminyum panel

Parmak sıkıştırmayan panel

Standart endüstriyel panel

Düz panel

Panel yapısı ve Pencere çeşitleri

Endüstriyel  Kapılarda pencere uygulaması; güneş ışığından maksimum derecede faydalanmak ve içerisi ile dışarısı arasında görüntüsel bir bağ kurmak maksadı ile yapılır. Endüstriyel kapınızın kullanım şekli ve ihtiyacınız olan açıklık ile doğru orantılı olarak, kapınızın ölçüsüne  uygun şekilde pencere sistemi yapılabilmektedir. Pencere sistemi ayrıca paslanmaz olarak da seçilebilir.

Ürün Görselleri

Diğer Endüstriyel Ürünler için Tıklayın