Kayar katlanır (folding) kapılarımız ve versiyonları otomatik kapılardan daha farklı tasarım prensiplerine sahiptir. Eğer kayar kapılar için yeterli alana sahip değilseniz ve daha çok geçiş alanına ihtiyacınız varsa otomatik kayar katlanır kapılar iyi bir çözüm ortağı olacaktır.

Geçiş genişliği neredeyse tamamen korunur, otomatik kayar katlanır kapılar yapılara kolayca entegre edilebilir. Özellikle koridorlarda çalışabilmesi için tasarlanmıştır. Mevcut toplam genişliğe bağlı olarak; otomatik kayar katlanır kapılarımız 1 ya da 2 yöne açılacak şekilde uygulanabilir. Gastronomi içeren; yemekhane, kiler ve mutfak gibi bölümler genel kullanım alanlarıdır. Sigara içilen bölümlerle, içilmeyen bölümlerin ayrılması için kayar katlanır kapılar pratik bir çözümdür.

Kayar katlanır kapılarımız ve versiyonları otomatik kapılardan daha farklı tasarım prensiplerine sahiptir

Kayar katlanır kapılarımız için çok özel bir opsiyon (FBO). Anti-panik fonksiyonu ile kayar katlanır kapılarımız, belgelere haiz bir kaçış kapısı haline gelir. Bu sayede record FTA20 kaçış yollarına uygulanabilir ve acil durumlarda kanatların dışarı doğru açılmasıyla acil çıkış kapısı olarak da kullanılabilir. FBO katlanır kapı kaçış ve kurtarma yollarında kullanım için özel olarak geliştirildi. Normalde kapı panelleri içeri doğru katlanır. Acil durumlarda, kaçış ve kurtarma yollarına erişim için kapı panelindeki hafif basınçla kanatlar dışa doğru tamamen açıklık oluşturur. Bu, yolu bağlantılarından kurtarır ve kapı kanatlarının alanı kaçış yoluna dönüşür.

7/24 Servis

0 216 312 13 50

0 544 852 80 81

satis@kavialuminyum.com

Safa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 381/B Sancaktepe/İstanbul – TÜRKİYE

 • KULLANIM ALANLARI

  → Restoranlar,

  → Oteller,

  → Ticari ve yönetim binaları,

  → Hastaneler

  → Havalimanları sigara içme alanları

  → Yaşlı bakım evleri için idealdir.

 • OPSİYONEL AYRINTILAR

  → Tüm eloksal ve tüm boya renkleri kapak ve alüminyum çerçeve için mevcuttur.

  → Elektronik kontrol ve programlama cihazı, LCD ekranı ile tüm kapıların; yönetimi, programlanması, arıza bakım-servis ve uyarı görüntülenmesi ve tüm ek özelikler Türkçe dil seçeneğinde sunulmuştur.

BROŞÜR

Kayar katlanır kapılarla ilgili doküman indirmek için tıklayınız

İNDİR

Ürün Görselleri