FFT FLEX Green

Dar alanlarda 2,4 m’ye kadar net açılma genişliği sağlayan ilk katlanır kapı… FFT FLEX Green olağanüstü ısıl ayrışma, sessiz, dinamik çalışma sistemi ve gelişmiş rüzgar yükü direnci sunar. Özellikle acil çıkışlar ve kaçış rotaları için uygundur.

– Dar alanlarda 2.4m’ye kadar geçiş açıklığı
– Binalarda enerji verimliliği için ısıl ayrışma
– Gelişmiş rüzgar yükü direnci
– Artırılmış çalışma kolaylığı ve dinamik tepki
– Acil çıkışlar ve kaçış rotaları için uygun

Özellikler

Dar alanlarda maksimum net açıklık

Geniş katlanır kapı kanatları öne, arkaya ve yanlara katlandığında sadece çok küçük bir toplanma alan gerektirir:

– İki kanatlı kapı seti: 2.4 m’ye kadar
– Tek taraflı kapı seti: 1.2 m’ye kadar

Katlanır kanatlı kapı, dar geçiş alanlarında hem dış kapılar hem iç kapılar hem de kamu binalarındaki engelsiz erişim noktaları için uygundur.

Verimli Isıl Ayrışma

Düşük ısıl geçirgenlik değerlerine sahip olup, enerji tasarruflu bir binanın planlanmasınında sürdürülebilir ve güvenilir bir sistem sağlar. Müşterilerimize spesifik termal geçirgenlik değerlerinin hesaplanması konusunda da her zaman destek oluruz.

Gelişmiş Rüzgar Yükü Direnci

Yenilikçi FFT FLEX Green otomatik kayar kapı sistemi, rüzgar yüklerini algılar ve düzgün çalışan açma ve kapama davranışı sağlamayı garantiler.

Daha fazla performans, daha çok aşınma

Akıllı işletim sistemi, dinamik tepki ve sessiz verimlilikte önemli kazanımlar elde etmek için gücünü dişli kayışlar olmadan iletir. Böylece kapı kanatları sessiz ve minimum yıpranma ile hızlı bir şekilde açılır ve kapanır.

Acil çıkışlar ve kaçı rotaları için uygun

dormakaba’nın kendini kanıtlamış DualDrive teknolojisi her durumda acil kaçışı sağlar. Sürekli olarak kendini izleyen sistemi sayesinde kapı her seferinde güvenli olarak açılıp kapanır. Elektrik kesintisi durumunda, entegre edilen güç kaynağı sayesinde güvenilir çalışma sağlar.

DORMA

Otomatik kayar katlanır kapı DORMA SST Sistemi mekanlarda geniş geçiş olanağı sağlamaktadır. 2520 – 5520 mm toplam genişlik sağlayan Dorma SST kayar katlanır kapılar aynı zamanda fonksiyonların devamlılığını sağlayan mekanizmalar , güvenlik ek kontrolü ve özel radar hareket sensörleri eklenebilir.

Özellikler

– Mükemmel performans
– Bireysel ihtiyaçlara problemsiz adaptasyon
– Panik kaçış sisteminde kullanılan kayar sabit kanatlar , acil çıkışlar ve kaçış yolları için uygundur
– Çok sayıda ayarlanabilir parametre
– Standart olarak yapılabilen pek çok bağlantı çeşidi
– Montaja hazır bir biçimde teslim , istenildiğinde montaj ve devreye alma

Cam Tipleri

– 4+4 Lamine cam
– Özel cam

RECORD

Kayar katlanır (folding) kapılarımız ve versiyonları otomatik kapılardan daha farklı tasarım prensiplerine sahiptir. Eğer kayar kapılar için yeterli alana sahip değilseniz ve daha çok geçiş alanına ihtiyacınız varsa otomatik kayar katlanır kapılar iyi bir çözüm ortağı olacaktır.

Geçiş genişliği neredeyse tamamen korunur, otomatik kayar katlanır kapılar yapılara kolayca entegre edilebilir. Özellikle koridorlarda çalışabilmesi için tasarlanmıştır. Mevcut toplam genişliğe bağlı olarak; otomatik kayar katlanır kapılarımız 1 ya da 2 yöne açılacak şekilde uygulanabilir. Gastronomi içeren; yemekhane, kiler ve mutfak gibi bölümler genel kullanım alanlarıdır. Sigara içilen bölümlerle, içilmeyen bölümlerin ayrılması için kayar katlanır kapılar pratik bir çözümdür.

Kayar katlanır kapılarımız ve versiyonları otomatik kapılardan daha farklı tasarım prensiplerine sahiptir

Kayar katlanır kapılarımız için çok özel bir opsiyon (FBO). Anti-panik fonksiyonu ile kayar katlanır kapılarımız, belgelere haiz bir kaçış kapısı haline gelir. Bu sayede record FTA20 kaçış yollarına uygulanabilir ve acil durumlarda kanatların dışarı doğru açılmasıyla acil çıkış kapısı olarak da kullanılabilir. FBO katlanır kapı kaçış ve kurtarma yollarında kullanım için özel olarak geliştirildi. Normalde kapı panelleri içeri doğru katlanır. Acil durumlarda, kaçış ve kurtarma yollarına erişim için kapı panelindeki hafif basınçla kanatlar dışa doğru tamamen açıklık oluşturur. Bu, yolu bağlantılarından kurtarır ve kapı kanatlarının alanı kaçış yoluna dönüşür.

7/24 Servis

0 216 312 13 50

0 531 223 50 60

0 544 852 80 81

satis@kavialuminyum.com

Safa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 381/B Sancaktepe/İstanbul – TÜRKİYE

 • KULLANIM ALANLARI

  → Restoranlar,

  → Oteller,

  → Ticari ve yönetim binaları,

  → Hastaneler

  → Havalimanları sigara içme alanları

  → Yaşlı bakım evleri için idealdir.

 • OPSİYONEL AYRINTILAR

  → Tüm eloksal ve tüm boya renkleri kapak ve alüminyum çerçeve için mevcuttur.

  → Elektronik kontrol ve programlama cihazı, LCD ekranı ile tüm kapıların; yönetimi, programlanması, arıza bakım-servis ve uyarı görüntülenmesi ve tüm ek özelikler Türkçe dil seçeneğinde sunulmuştur.

BROŞÜR

Kayar katlanır kapılarla ilgili doküman indirmek için tıklayınız

İNDİR

Ürün Görselleri