Yüksek hızlı PVC kapılar iç mekan için ekonomik maliyetli bir çözümdür.

Fabrikaların aşırı rüzgar basıncı olmayan bölümleri arası geçişlerde, market ve depo arası bağlantılarda tercih edilmektedir. Tambur dışındaki metal kısımlarda galvaniz malzeme kullanılmaktadır. Talep doğrultusunda krom malzeme den de üretim yapılabilmektedir.

HIZLI PVC KAPILAR
HIZLI PVC & BRANDA KAPILAR

Sanayi tipi hızlı PVC kapılar, iç bölümlerde ve dış cephelerde ürün akışının hızlandırılması ve iç mekân koşullarının düzenlenebilmesi amaçlanmıştır. PVC Hızlı kapı ürünleri içerisinde, dikey ve yatay çalışabilen şeffaf ve renkli branda kapılar, seksiyonel ve sarmal kapılar ile kombine edilebilme ve spiral kanallı dikey yüzeyli seri alüminyum sarmal endüstriyel kapılar bulunmaktadır. Bu tip kapılar, ısı ve enerji tasarrufu sağlayabilme özelliklerine de sahiptir. Branda kapılar ise daha çok dış mekân bağlantılarında ve giriş bölümlerinde kullanılmakla beraber iklim şartlarından ve darbelere karşı mukavemet açısından daha çok kullanışlı olmaktadır.

PVC hızlı branda kapıların aksine katlanır şekilde yukarı yönlü açılım sağlayan branda kapılar, birçok renk seçeneği ve mukavemet sağlaması açısından sıklıkla tercih sebebi olmaktadır. PVC hızlı kapılar ve branda kapılar genellikle forklift vb nakliye araçlarının yoğun olarak kullandığı bölümlerin giriş ve geçişlerinde yer aldığı için, personel müdahalesi olmadan kullanılabilmesi açısında loop detektörler ile otomasyonu yapılarak giriş-çıkış kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra radarlı giriş özelliği de kullanılabilir olup, araç veya yaya girişleri esnasında hareket algılayıcıları sayesinde otomatik açılma ve kapanma sağlayarak buton, kumanda vs. gerekmeksizin geçiş imkânı vermektedir. Kaliteli ve dayanıklı PVC üründen imal edilmiş olan bu kapılar, darbelere karşı dayanım, gözetleme penceresi ilavesi gibi özellikleri ile de avantajlar sağlar. Yoğun sirkülasyon olan bölgelerde açılış ve kapanış hızları sayesinde bekleme gerekmeksizin hızlıca giriş çıkış yapılabilerek vakit kaybını önlemektedir

PVC kapı çeşitleri:

Hızlı PVC kapılar
Branda kapılar
PVC perde kapı
Hava perdesi
Yangın perdesi

Sıklıkla sarmal kapı, branda kapı, hızlı pvc kapı, hızlı branda kapı, yüksek hızlı kapı, hızlı kapı sistemleri, hızlı pvc katlanır kapı olarak bilinen otomatik kapı sistemleri ürünümüz diğer otomatik kapı sistemleri ve giriş kapısı sistemleri ile otomasyonu mümkün olup kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.

Otomasyon Çeşitleri

BROŞÜR

Sarmal Sistem Hızlı PVC Broşürü için tıklayınız

İNDİR

7/24 Servis

0 216 312 13 50

0 531 223 50 60

0 544 852 80 81

satis@kavialuminyum.com

Safa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 381/B Sancaktepe/İstanbul – TÜRKİYE

Teknik özellikler

Kapı ölçüleri

Hız

Rüzgar yüküne karşı direnç

Branda

Acil Açma

Metal Aksam

Genişlik maks. 3500 mm
Yükseklik maks.
3500 mm

Standart sabit hız Opsiyon hız kontrol ilavesi ile : 0,7 m/s

Açılma maks. : 1,5 m/s

Kapanma maks. : 0,40 m/s

Branda içi boru ile :  35 km/h

Mehlar, Sioline, Heytex (ithal) :  900 gr / m2

Branda kalınlık : 1 mm

Şeffaf kalınlık : 2 mm

Manuel kullanım kolu Opsiyonlu: Elektrik kesilmesine UPS karşı
kesintisiz güç kaynağı üzerinden otomatik kapı açma foksiyonu

Tambur alüminyum Diğer tüm aksam 1311 kalite galveniz çeliktir.

Ürün görselleri

Diğer Endüstriyel Ürünler için Tıklayın