Kavi Otomatik Kapı Sistemleri ve Geçiş Teknolojileri

2014 yılından itibaren dünyanın en kaliteli markaları ile çalışarak, teknik bilgi, teknolojisi ve kusursuz hizmet anlayışı ile birçok başarılı projeye imza atmaktadır.

0
İŞ ORTAKLARIMIZ
0+
BİTİRDİĞİMİZ PROJELER
0%
MUTLU MÜŞTERİLER
0
FARKLI ÜLKEYE İHRACAT
0+
MÜŞTERİLERİMİZLE İÇTİĞİMİZ KAHVE SAYISI

Hakkımızda

2014 yılında otomatik kapı ile ilgili tüm tamamlayıcı ve yan ürünlerin tedarik, satış montaj ve servisini yüklendiğimiz Kavi Otomatik Kapı Sistemleri ve Geçiş Teknolojileri firması olarak; Uzman kadromuz ve montaj ekibimiz sayesinde; Ticari, Endüstriyel ve Ev tipi alanlarda kullanılacak olan tüm ürünlerin anahtar teslim hizmetini vermekteyiz.

Standart yana kayar kapılar, Teleskobik kapılar, 90 derece açılır kapılar için Kanat açkı mekanizması, Kayar katlanır (folding) kapılar, Döner kapıları, Hermetik kapılar, Yangına dayanımlı kapılar, Yüksek hızlı PVC kapılar, Panjur kepenk sistemleri, Bahçe grubu otomasyonu, Seksiyonel kapılar, Pencere otomasyonu gibi tüm otomatik kapı sistemleri ile ilgili hizmet vermekte, aynı zamanda Geçiş sistemleri ile ilgili; kartlı geçiş, fotoselli geçiş, el sensörlü geçiş, göz retina tarama, şifreli geçiş gibi bir çok sistemi ve ürün yelpazesini barındırmaktayız. Geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrolar ile satış sonrası hizmetin servis ve yedek parça hizmetini eksiksiz sunmaktayız.

Kalite Belgelerimiz

7/24 Servis

0 216 312 13 50

0 531 223 50 60

0 544 852 80 81

satis@kavialuminyum.com

Safa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 381/B Sancaktepe/İstanbul – TÜRKİYE