Mimari yapınızı garaj kapılarıyla tamamlayın..

Şık ve kullanışlı tasarımıyla mimari yapınızı tamamlayan, farklı renk ve desenlerde imal edilerek mimarinize renk katan hayatınızı kolaylaştırmak için size son derece yardımcı olan kapılardır.

Aracınızı her türlü hava şartlarından korumak için üretilmiş, yapınız için en sağlıklı tür seçilip istenilen RAL rengine boyanıp mimarinizle bütünlük sağlayacak uzun ömürlü kapılardır.

Seksiyonel garaj kapılarımız 0,5 mm galvaniz çelik sac arası poliüretan dolgulu sandviç panelden üretilmektedir, panellerimizin kalınlığı 40 – 42 mm arasındadır. Seksiyonel garaj kapılarımız yüksek yalıtım değeri, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Otomasyon Çeşitleri

7/24 Servis

0 216 312 13 50

0 531 223 50 60

0 544 852 80 81

satis@kavialuminyum.com

Safa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 381/B Sancaktepe/İstanbul – TÜRKİYE

Panel Çeşitleri

Ahşap dokulu oluklu panel

Ahşap dokulu oluklu panel

Desensiz düz panel

Ahşap doku ve görünümlü göbekli panel

Ahşap doku ve görünümlü oluklu panel

Ahşap doku ve görünümlü ince ve kalın oluklu düz panel

Güvenlik, konfor ve yalıtım kolaylığı

Panel yapısı parmak sıkıştırmayan özelliği ile tercihinizin ve ihtiyacınızın doğrultusunda farklı panel ve renk seçeneklerinde uygulama yapılabilir.

Garaj kapılarınızda pencere uygulaması; güneş ışığından maksimum derecede faydalanmak ve içerisi ile dışarısı arasında görüntüsel bir bağ kurmak maksadı ile yapılır. Garaj kapınızın kullanım şekli ve ihtiyacınız olan açıklık ile doğru orantılı olarak, kapınızın ölçüsüne  uygun şekilde pencere sistemi yapılabilmektedir.

Ürün Görselleri