Geçiş alanlarını sınırlandırmak için maliyeti de oldukça düşüren mantar bariyer aynı zamanda ortama şık bir hava kazandırmaktadır.

Geniş gövdeli yapısı ile güçlü bir görünüm sergileyen bu mantar bariyer basit montajı ile kurulumunun çok daha kolay ve pratik olmasını sağlamaktadır. Sabit tip bollard seçenekleri içeresinde tercih edebileceğiniz bir ürün olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan mantar bariyer tepe kısmındaki ışıklı taç yapısı ile de gece karanlığında görüşü mümkün kılmaktadır. Işıklı taç yapısına uyumlandırılarak yapılan görsel şeritler ürün estetiğini uygulanan mekana en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Mantar bariyer, uzun ömürlü kullanımlarınıza elverişli şekilde üretilmektedir. Siparişleriniz sonrası kısa süre içerisinde kurulumu servis personellerimiz tarafından yerine getirilen ürünlerimiz montaj sonrası kullanımınıza hazır olarak sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca satış ve satış sonrası servis imkanımızın yanı sıra tüm soru ve sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulabileceğiniz destek hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

7/24 Servis

0 216 312 13 50

0 531 223 50 60

0 544 852 80 81

satis@kavialuminyum.com

Safa Mahallesi Atatürk Caddesi No: 381/B Sancaktepe/İstanbul – TÜRKİYE

Üstün özellikler

Soygun kiti

Tam kapanma

Yansıtıcı yüzey

Uyarı Işıkları

Isıtıcı kit

4 adet ayar vidası ile tam merkezlenme ve hemzemin kapanma

Bariyerin gece görülmesini sağlayan yansıtıcı yüzey.

Üst kısımda yanıp sönmeye veya sürekli yanmaya ayarlanabilen 8 adet yatay ve 4 adet dikey LED ile her durumda kolay görülebilme sağlar.

Mantar bariyere çarpma anında herhangi bir güvenlik sistemine, çarpma sinyali gönderen özel düzenek.

Donmaya veya soğuk hava şartlarına karşı, bariyerin güvenli  çalışmasını sağlayan ısıtıcı sistem.

Açılma ve kapanma süresi 6 saniyedir. Açılma ve kapanma hareketini yavaşlayarak tamamlar. Her türlü park ve sinyalizasyon otomasyonu ile entegre çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürün Görselleri

Diğer Endüstriyel Ürünler için Tıklayın